عملکرد اداره کل راه آهن هرمزگان در نه ماهه سال97
به گزارش روابط عمومی حسن ماسوری مدیرکل راه آهن هرمزگان عملکرد این اداره کل را تشریح نمودند.
عملکرد نه ماهه این اداره کل در زمینه بارگیری: ۵ میلیون و ۶۱۷ هزارو ۲۵۶ تن انواع محمولات و مواد معدنی و کالاهای تجاری شامل : کانتینر و محمولات ترانزیت بوده که از مبادی ایستگاههای گل گهر ، معدن گل گهر و بندر شهید رجایی بارگیری شده و به مقاصد مختلف داخلی و خارجی ارسال گردیده است. ایشان فزودند در زمینه تخلیه: نیز به میزان ۹ میلیون و ۳۴۱ هزارو ۵۹۰ تن انواع محمولات و مواد معدنی در سایر خطوط تخلیه این اداره کل شامل : پالایشگاه، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس (بارکو)،بندر شهید رجایی و خطوط تخلیه دستی مانوری تخلیه شده است که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷ درصد رشد داشته است.
در همین مدت عملکرد راه آهن هرمزگان به میزان ۱۴ میلیون و۹۵۸ هزارو ۸۴۶ تن کالاو محمولات بوده که رشد ۲ درصدی را نشان داده وموجب رسیدن تن کیلومتر مرزی به میزان ۵ میلیارد و ۸۹۵ میلیون و ۳۴۴ هزار و ۹۹۷ تن کیلومتر شده که رشد ۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان میدهد.
مدیرکل راه آهن هرمزگان گفت: عملکرد بندر شهید رجایی نیز ۶ میلیون و ۷۴۰ هزار و ۱۰۰ تن کالا بوده است و در زمینه بارگیری کانتینر نیز با حمل ۲۹ هزارو ۹۰۱ ( TEU) که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴ درصد رشد داشته است.

منبع : پایگاه خبری ریل نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *