وزیر راه و شهرسازی با اعلام پشتیبانی از پروژه های زیربنایی ملی استان سمنان تصریح کرد: بخش عبوری آزادراه حرم تا حرم از استان از اهمیت بالایی برخوردار است و تلاش می شود ایستگاه های تبادلی و خط چهارم راه آهن حومه ای گرمسار تهران در سال ۹۸ تکمیل شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی محمد اسلامی در جریان سفر به استان سمنان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز توفیق داشتم در کاروان تدبیر و امید به استان سمنان و شهرستان گرمسار سفر کنم و خوشبختانه امروز پروژه قطعه ۳ باند دوم محور ایوانکی_آبسرد افتتاح و عملیات اجرایی پروژه تعریض و بهسازی باند جنوبی محور ایوانکی-گرمسار آغاز شد.

وی افزود: خوشبختانه پروژه‌ای که عملیات ساخت آن چند سال به طول انجامیده بود امروز به بهره‌برداری رسید و پروژه دیگری که عملیات اجرایی آن امروز آغاز شد با یک حرکت ضربتی و جهادی انجام می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی تکمیل پروژه های مواصلاتی استان سمنان و تهران به شمال کشور را مهم دانست و گفت: جاده گرمسار – سیمین دشت – فیروزکوه از جمله پروژه‌های استان سمنان محسوب می‌شود که برای توسعه مورد پشتیبانی وزارتخانه قرار خواهد گرفت.

اسلامی در پایان یادآور شد: ادامه آزادراه قم – گرمسار واقع در استان سمنان به سمت مشهد (حرم تا حرم) یکی از پروژه های مهم است و تلاش می شود ایستگاه های تبادلی و خط چهارم راه آهن حومه‌ای گرمسار – تهران نیز با پشتیبانی جدید در سال ۹۸ تکمیل شود.

منبع : پایگاه خبری ریل نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *