خدمات جاده ای

بدون شک بزرگ ترین و گسترده ترین شبکه ارتباطی جهان اختصاص به حمل ونقل جاده ای دارد. شرکت سمندریل نیز به منظور ارائه خدمات مطلوب در عرضه حمل و نقل ترکیبی قدم در این راه نهاده و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود را به نحو مطلوبی بکار برده است.

ناوگان جاده ای

شرکت سمندریل با بکارگیری ناوگان ملکی متنوع اعم از انواع کشنده و نیم یدک جهت بارگیری، حمل و تخلیه انواع کالا از جمله خودرو، بدنه و قطعات خودرو، لوله های قطور، کانتینر و سایر محصولات غیر کانتینری و مواد نفتی و شیمیایی بصورت محموله های مظروف آماده ارایه خدمت در تمام نقاط می باشد.

کلیه ناوگان سمندریل مجهز به سیستم ردیاب GPS  بوده و به صورت لحظه ای اطلاعات دریافتی از وضعیت حمل محموله ها مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و در صورت نیاز به مشتریان اعلام می گردد.

دارایی ها و تجهیزات جاده ای

شرکت سمندریل با بهره گیری از پایانه جاده ای خود در غرب تهران به صورت متمایزی ارائه خدمت می کند. پایانه جاده ای غدیر به علت موقعیت جغرافیایی مناسب و سهولت دسترسی به آزادراه ها و مراکز صنعتی تهران و برخورداری از امکانات ویژه و رعایت بالاترین استانداردهای تعمیر و نگهداری، حفاظتی و حراستی نقطه عطفی در خدمات حمل و نقل شرکت سمندریل به شمار می رود و می تواند الگوی مناسبی برای سایر شرکت های فعال در این عرصه باشد. این پایانه حدود ۱۱.۰۰۰ مترمربع مساحت دارد و مجهز به انواع امکانات تعمیرگاهی، کارواش و سایر قابلیت های تکمیلی است.

مزایای همکاری با بخش جاده ای سمندریل

با توجه به رعایت دقیق استانداردها و اصول علمی در کلیه فرآیند های حمل، بارگیری، تخلیه و تحویل بار، شرکت سمندریل همکار مناسبی با عنایت به ویژگی های زیر می باشد:

دقت در بارگیری، حمل و تخلیه با رعایت استانداردها

حمل مناسب با دقت، سرعت و کیفیت مطلوب

امکان ردیابی محموله در طول فرآیند حمل

امکان حمل door to door 

قیمت رقابتی مناسب

پاسخ گویی و همراهی با مشتریان در تمام مراحل