افتتاح فاز دوم سایت لجستیک شرکت سمندریل

 

فاز دوم سایت لجستیک شرکت سمندریل در تاریخ 1401/11/14 توسط مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و ایسیکو افتتاح و به بهره برداری رسید.

پایانه لجستیکی آپرین شرکت سمندریل واقع در ایستگاه ریلی آپرین در منطقه اسلام شهر و در مجاورت گمرک آپرین در سال 1397 در قالب یک قرارداد BOT و 21 ساله با راه آهن جمهوری اسلامی ایران احداث و به بهره برداری رسید.

شرکت سمندریل در این سایت یا دارا بودن دو سوله سرپوشیده هر یک به مساحت تقریبا یک هکتار و فضای باز باراندازی به مساحت بیش از 20 هزار متر مربع علاوه بر انجام  خدمات کانتینری با ظرفیت بالغ بر 7000 دستگاه در سال نسبت به ارائه حمل ریلی و انبارش ورق های گروه صنعتی ایران خودرو از محل کارخانه فولاد مبارکه و همچنین ورق های وارداتی از بندرعباس اقدام نموده است.

ظرفیت انبارش ورق ها در این پایانه بیش از 100 هزار تن می باشد که با تجمیع انبارهای گروه صنعتی در یک نقطه و حذف خدمات انبارش در نقاط مختلف علاوه بر کاهش هزینه های قابل توجه کمک شایانی به مدیریت توزیع و انبارش ورق ها نیز نموده است.

سمندریل امیدوار است با افتتاح سوله دوم در این پایانه نسبت به افزایش ظرفیت خدمات نیز به مشتریان داخل و خارج از گروه در سال های آتی اقدام نماید.