بهره برداری از نسخه اول اپلیکیشن حمل و نقل جاده ای شرکت سمند ریل

شرکت سمند ریل بعد از گذشت کمتر از 5 سال از راه اندازی دپارتمان جاده ­ای اینک در راستای طرح تحولی نوین اقدام به بهره­ برداری از نرم افزار جاده ­ای خود نمود.

شرکت سمند ریل در راستای طرح تحول دیجیتال در صنعت حمل و نقل جاده ­ای و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و تحول گرا در این حوزه، با بهره­ گیری از توان مهندسی و دانش روز مدیران شرکت، چابکی و خلاقیت شرکت ­های دانش بنیان و استفاده از دانش اعضاء هیئت علمی معتبرترین دانشگاه­ های کشور، اقدام به تولید و بهره برداری نسخه اول از اپلیکیشن جامع حمل و نقل جاده ­ای نموده است.

بهره برداری از فاز اول نرم افزار جاده­ ای امکاناتی از قبیل مشاهده درخواست اعلام بار از سوی متصدیان اعزام، ردیابی کامیون ­ها و ارائه گزارشات مالی رانندگان در محیطی بدون نیاز به نیروی انسانی و کاملا وب بستر را امکان پذیر ساخته است.

الهام از روش اسکرام، جهت تطابق حداکثری خدمات ارائه شده با نیاز واقعی ذینفعان که منجر به مشارکت رانندگان و متصدیان اعزام در تیم طراحی محصول می­ گردد را از نکات برجسته در روند تولید و توسعه این سیستم می توان برشمرد.

یکی از ویژگی­های بارز سیستم اعلام بار نرم افزار جاده ­ای، ایجاد گردش کار (Work Flow) بصورت فرآیند محور است که با تحلیل داده ­های جمع آوری شده، امکان فرآیندکاوی، شناسائی گلوگاه­ها و اجرای اقدامات اصلاحی را  فراهم خواهد نمود

1

آغاز حمل ریلی محصولات ایران خودرو کرمانشاه توسط سمندریل

بمنظور تحویل سریعتر خودروهای فروخته شده به مشتریان، از این پس جابجایی محصولات ایران خودرو از کرمانشاه به تهران با ریل انجام می شود.

ادامه مطلب

IMG04674
IMG04674
۴۴۴
IMG_4676
شروع صادرات با حمل بار به (بندر مرسین ترکیه)
IMG04674۴۴۴IMG 4676شروع صادرات با حمل بار به (بندر مرسین ترکیه)

آغاز پروژه حمل ریلی لوله های 56 اینچی آب از اصفهان به زاهدان

شرکت سمندریل با بهره گیری از انواع ناوگان ریلی ملکی، قابلیت ارائه خدمات حمل 3 شاخه لوله 56 اینچی با واگن دو محوره و 6 شاخه لوله 56 اینچی با واگن 4 محوره (24متری) را داشته که این قابلیت بهمراه تجربه و تخصص، افتخار ثبت سابقه حمل ریلی 30.000 شاخه لوله 56 اینچی را در کارنامه فعالیت سمندریل به ارمغان آورده است.

پروژه حمل ریلی لوله های 56 اینچی آب از اصفهان به زاهدان نیز به تازگی آغاز گردیده و امید است تداوم این پروژه، توفیق آب رسانی به مناطق محروم را نیز همچنان برای سمندریل در پی داشته باشد.

IMG-20180905-WA0014

آدرس جدید دفتر مرکزی شرکت سمندریل

بدینوسیله به اطلاع کلیه مراجعین محترم می رساند که محل دفتر مرکزی شرکت سمندریل به آدرس ذیل تغییر یافته است:

تهران، کیلومتر 14 اتوبان تهران-کرج، شهرک پیکانشهر، بلوک 12

png

افتتاح غرفه سمندریل در پایانه نسیم شهر (اکبرآباد)

شرکت سمندریل با هدف توسعه پایدار سبد خدمات حمل جاده ای  و نفوذ به بازارهای جدید، با بهره گیری از زیرساخت های موجود اعم از ناوگان ملکی، پایانه های در اختیار و کادر مهندسی مجرب اقدام به حضور در پایانه حمل و نقل کالای تهران (پایانه نسیم شهر) نموده است.

افتتاح این غرفه گامی مؤثر در تحقق هدف ارائه خدمات Door to Door به صاحبان کالا و توسعه روابط با رانندگان خود مالک فعال در کشور خواهد بود.

Z03

حضور سمندریل در ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل ‌و نقل ریلی با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل راه‌آهن ج.ا.ا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران شرکت‌های صنعت حمل و نقل ریلی از روز ۲۹ خرداد ۹۷ به مدت ۴ روز در تهران  برگزار شد . 

توجه به توسعه حمل ‌و نقل ترکیبی و لجستیک و برگزاری‌ میزگرد‌های تخصصی، از رویکردهای اصلی ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی بود تا طبق سند جدید، زمینه های توسعه استراتژی حمل‌ و نقل ترکیبی چند وجهی در مدل‌های مختلف آن بیش از پیش در ایران فراهم گردد.

شرکت سمندریل نیز همچون سالهای گذشته با حضور در این رویداد بزرگ ریلی، به معرفی تخصص ها و توانمندی های خود در حوزه های مختلف حمل و نقل ترکیبی (ریلی، جاده ای، لجستیکی، انبارداری و …. ) پرداخت و پاسخگوی بازدیدکنندگان و متخصصان داخلی و خارجی بود.

01

شرکت سمند ریل، میزبان نخستین دوره آموزشی FIATA

شرکت سمند ریل بمنظور رشد دانش، افزایش توانایی و مهارت کارکنان خود در زمینه حمل و نقل ترکیبی موفق شد برای اولین بار در حوزه صنعت کشور، دوره آموزشی منطبق با استاندارد سازمان جهانی فیاتا را برگزار نماید.

این مهم پس از جلسات فشرده فی ما بین انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل بین المللی ایران و سمند ریل در آبان ماه سال جاری صورت پذیرفت. این دوره آموزشی با همکاری و بهره گیری از اساتید و مدرسان برجسته حوزه حمل و نقل کشور با تولیت انجمن و با حضور مدیران و کارکنان شرکت سمند ریل در سالن آموزش این شرکت برگزار میگردد.

Fiata
رفتن به نوارابزار